Як пройшов вихідний у зимовому Ковелі

Як пройшов вихідний у зимовому Ковелі

Сьогодні у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки життя вирувало, як у вулику.   Весело та корисно провести вихідний на свіжому повітрі прийшло чимало ковельчан. «Спортивна зима» згуртувала дітей і дорослих. Погода теж підіграла та порадувала  усіх справжнім весняним сонцем.
Програма  була досить різноманітною. Це –  гра-подорож "Зимові розваги",  веселі старти, турнір з шахів, спортивна стрільба.
Працівники  Палацу учнівської молоді організували для своїх вихованців та усіх бажаючих квест. 11 різноманітних станцій чекали на команди. Зокрема, «Загадкова», «Боулінг», «Казкова».
 
Пані Світлана зі своєю донечкою Даринкою, які зайняли  друге місце, кажуть, що результат не головне: «Зимова прогулянка, позитив, батькам і дітям  розрядка. Сьогодні ми забули про всі проблеми.  Ми щасливі та задоволені».
Багатьох зацікавив конкурс на найкреативнішого  сніговика. За дві години роботи  біля паркової сцени  з’явилось 29 різноманітних фігур.  Над їх виготовленням  працювали родинами, колективами. Про переможців і їх задуми ми розповімо у наступному матеріалі. 
А кульмінацією дійства став смачний  обід. Учасники “Спортивної зими” з апетитом смакували гарячий куліш, який приготували справжні професіонали польової кухні, поки усі змагались у спритності та креативі.


 
 

Читайте також:

21 лютого 2021
Ковель VS Covid
Станом на 16.04.2021 
Захворіли за добу: 63
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 82
Фотогалерея
Анонс
Служба зайнятості
Посилання на сайти