Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

На засіданнях постійних комісій міської ради представили кандидатів на посади старост

На засіданнях постійних комісій міської ради представили кандидатів на посади старост

Інтереси жителів сіл Доротище, Гішин, Тойкут, Заріччя, Воля, Лапні, Любе готовий відстоювати Андрій Броїло. Андрій Петрович має багатий досвід управлінської роботи. Крім того, він постійно комунікував із мешканцями цих населених пунктів, обіймаючи посаду голови районної ради, будучи певний час головою Доротищенської сільської ради. Він живе у Доротищах, добре знає людей, володіє ситуацією.

Старостою сіл Білин, Колодниця рекомендовано призначити Ольгу Лисюк. У неї за плечима три каденції на посаді голови сільської ради. Вона каже, що усі 15 років прагнула працювати, аби села розвивались. Робота їй відома, має хороший досвід, який стане у нагоді на новій посаді.

Претендентом на цю посаду сіл Зелена, Воля Ковельська запропоновано Анатолія Борку. Він розповів, що має юридичну освіту. Уже 15 років працює у виконавчих органах влади. Зокрема, останнім часом - головний спеціаліст відділу правового забезпечення, з питань запобігання і виявлення корупції, цивільного захисту та оборонної роботи Ковельської райдержадміністрації.

У селах Ружин, Городилець, Клевецьк кандидатка у старости - Оксана Наумчик. Була депутатом сільської ради, працювала головним бухгалтером сектору культури Турійської райдержадміністрації. Розуміє, що є чимало проблем у трьох населених пунктах, які потребують вирішення. Найактуальніша на сьогодні — відновлення роботи ФАПів.

Читайте також:

18 лютого 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти