У Ковелі хочуть відновити роботу сміттєсортувальної лінії

У Ковелі хочуть відновити роботу сміттєсортувальної лінії

Міський голова Ігор Чайка разом зі своїм першим заступником Тарасом Яковлевим обговорили можливості відновлення роботи сміттєсортувальної лінії на полігоні твердих побутових відходів з представником ТзОВ "ЕКО-СФЕРА НОВАЦІЙ" Тарасом Домишлінцевим.

Він розповів, що з об’єктивних причин торік підприємство припинило свою діяльність у Ковелі з сортування сміття. Втім, ситуація змінилась і тепер вони готові налагодити технологічний процес знову.

Як зауважив міський голова, це надзвичайно актуальна тема для міста, громади вцілому: “Ми зацікавлені, щоб у Ковелі сортувальна лінія працювала. І готові до співпраці з інвесторами, які пропонують прийнятні варіанти, адже для нас важливий результат. Якщо його покаже Ваша компанія, тоді ми станемо партнерами” .
Сторони вирішили узгодити найближчим часом всі організаційні питання та підготувати матеріали для підписання договору.
  
Нагадаємо, що сміттєсортувальна лінія дозволяє розподіляти відходи на кілька видів: пластик, скло, метал, папір. Далі їх відправляли на пресування і збували підприємствам, які займаються їх переробкою. Лінія здатна пропускати 50 кубів сміття за 40 хвилин.

Читайте також:

29 січня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 30.11.2021 
Захворіли за добу: 66
Одужали за добу:108
Кількість хворих  в стац. МТМО: 90
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти