Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється проект рішення міської ради „Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Ковеля” розроблений відділом по управлінню майном комунальної власності виконавчого комітету Ковельської міської ради.
Проект спрямований на організацію порядку передачі в оренду майна територіальної громади міста Ковеля та регулювання відносин між орендодавцями та орендарями щодо господарського використання майна міської комунальної власності з метою отримання додаткових надходжень до місцевого бюджету і передбачає:
- збереження та ефективне використання майна міської комунальної власності;
- створення рівноправних ринкових умов для здійснення підприємницької діяльності всіх суб'єктів господарювання.

Підставою для розробки проекту регуляторного акту є Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закон України „Про оренду державного та комунального майна” та інші діючі нормативно-правові акти України.
Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Ковельської міської ради http://www.kovelrada.gov.ua/ (розділ “Економіка” → “Регуляторна політика”).
З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу також можна ознайомитися у відділі по управлінню майном комунальної власності виконавчого комітету Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73, каб. 213.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення даного проекту рішення на адресу розробника: 45000, м. Ковель вул. Незалежності,73, каб.213, відділ по управлінню майном комунальної власності виконавчого комітету Ковельської міської ради або e-mail:umkvkovel@gmail.com

Вікторія Васінович, начальник відділу по
управлінню майном комунальної власності  

Читайте також:

Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти